• ANA SAYFA
  • DOKTORLARIMIZ
  • TIBBİ BİRİMLER
  • İLETİŞİM

Hakkımızda

Doğa Hospital, İstanbul’un Esenyurt gibi yoğun bir yerleşim bölgesinde, kaliteli sağlık hizmetleri ve ekonomik çözümler sunarak öne çıkmaktadır. Bölge halkının artan sağlık ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış olan hastanemiz, 53 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Hastanemiz, çağdaş ve dinamik bir yaklaşımla, uzman kadrosu aracılığıyla güvenilir sağlık hizmeti sağlamaktadır.

5000m² kapalı alana kurulan modern yapısıyla hastaların tüm ihtiyaçlarına yanıt vermeyi hedefleyen hastanemiz, en ileri teknolojiye sahip tıbbi cihazlarla donatılmıştır. 14 Erişkin Yoğun Bakım ve 10 Yeni Doğan Yoğun Bakım ünitesine sahip olan Doğa Hospital, Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Beslenme ve Diyet, Cildiye (Dermatoloji), Çocuk Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Enfeksiyon Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Laboratuvar, Medikal Estetik, Nöroloji (EEG-EMG), Ortopedi ve Travmalotoji, Radyoloji ve Görüntüleme Merkezi, Üroloji gibi geniş bir yelpazede poliklinik hizmetleri sunmaktadır.

Özel Doğa Hastanesi
DSC 1525 scaled 1

Hasta merkezli yaklaşımı, yüksek teknolojili altyapısı ve modern tasarımıyla Doğa Hospital, tedavi sürecinde hastalara psikolojik destek sağlayarak, onlara ve yakınlarına konfor ve güven hissi veren bir sağlık hizmeti sunma konusunda kendini adamıştır. Hastanemizin hedefi, İstanbul ve Türkiye genelinde “Doğa Hospital” farkını yaşatmak, sağlık hizmetlerinde ayrım yapmaksızın kalitenin sürekliliğini sağlamaktır. Bu doğrultuda, her geçen gün hedeflerini genişleten ve büyüyen atılımlarıyla Doğa Hospital, sağlık hizmetlerinde güçlü ve emin adımlarla ilerlemeye kararlıdır.

Doğa Hospital, tıbbi mükemmellik ve hasta memnuniyetini ön planda tutarak, modern ve teknolojik altyapısıyla hastalarına en iyi tedaviyi sunmayı amaçlamaktadır. Bizler, sağlığınızı emanet ettiğinizde, sadece tedavi sunmakla kalmayıp, aynı zamanda rahat ve huzurlu bir ortamda iyileşmenizi desteklemek için buradayız. Sağlıkta mükemmeliyet arayışımızda bize eşlik edin ve Doğa Hospital’ın sunduğu ayrıcalıklı hizmet deneyimini yaşayın

tr_TRTR
WhatsApp
Bize WhatsApp ile ulaşabilirsiniz
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?